Ворожі дрони фіксують нові інженерні споруди Сил Оборони
Ворог публікує новостворені інженерні споруди Сил Оборони, зняті з БПЛА

Ворожі дрони фіксують нові інженерні споруди Сил Оборони
Російський дрон фіксує свіжонакопані ІФС на Запоріжжі.
Деталі
Командир інженерно-саперного батальйону 3 ОШБр так прокоментував цю світлину:
"На москальських пабліках істерика. От чого насправді бояться окупанти. Не вихвалянь про контрнаступ, не марафонів і не пісень з танцями. Вони бояться, коли українці стають по справжньому згуртовані, і будують укріплення щоб дати відсіч. Лише нездоланні мури і стійкість наших воїнів зможуть зупинити цю ординську навалу".
Проблема з ІФС існує з 2022-го року і стала критичною у 2023-му, коли ворог повернув ініціативу в свої руки. Проблема актуальна і досі, але тільки зараз нею почали займатися через великий суспільний резонанс. Звісно, існують категорії мобілізованих, які заперечують цей факт і стверджують, що у нас все готово і забетоновано аж до Дніпра, але ці особи окопи теж бачать лише на стрімах.
Без якісних ІФС, які утворюють єдину мережу, неможлива успішна оборона. Сподіваємося, що це стане системою, а не поодиноким винятком.
Читайте також, через окупацію ЗАЕС ДІЯРУ не може своєчасно відслідковувати дані про ядерну та радіаційну безпеку.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!